2002 yılında kurduğumuz İpekler otomotiv, araç bakım ve onarım sektöründe müşterilerine memnuniyetin" yanı sıra kalite ve güveni ilke edinmiştir.
Değişen şartlara ve teknolojik gelişmelere göre kendini sürekli güncelleyen İpekler otomotiv; 2011 yılında Oto ekspertiz alanındaki boşluğu farkederek, oto ekspertiz servisleri kurmak suretiyle geçmişten gelen bilgi birikimi ve her biri kendi alanında profesyonel ustalarımızla,İstanbul’da her geçen gün genişleyen şube ağıyla hizmet vermektedir.
İpekler Oto ekspertiz olarak;Oto Ekspertiz alanında otomobil ekspertiz / oto check-up servisleriyle güvenli otomotiv alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, araçlarını işin uzmanı,sertifikalı ustaların son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri, araçların mevcut durumlarıyla ilgili ayrıntılı tespitleri raporlayarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir.
İpekler Oto Ekspertiz; dünya standartlarında son teknoloji makineler, profesyonel servis imkanları, alanında uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyor.
İstanbul’da 2. el araç alım-satımında herkesin güvendiği firmamızda esas alınan, ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım-satım esnasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak, araçların değerinde alınıp satılmasını sağlamak ve araçlarını ipekler oto expertize getiren müşterilerimizin mağduriyetine engel olmaktır. Karşılıklı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek,güven ortamında ticaret yapılabilmesi için kurulmuş olan işletmemiz şeffaf hizmeti kural edinmiştir.
İpekler Oto Ekspertiz; pratik-teorik eğitimlerini tamamlamış sertifikalı uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmaktadır. Profesyonel personel kadrosu ve dünya standartlarında son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz cihazlarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Prensiplerinden asla taviz vermeden, bağımsız, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet verecek olmaktan kıvanç duyarız. İpekler Oto Ekspertiz için müşteri memnuniyeti ve çalışanların mutluluğu herşeyden önemlidir.

Şuan çalışma saatleri dışındayız lütfen bize mesaj gönderin mesai saatleri içinde size dönüş yapılacaktır.

HEMEN ARA